شركت عمران حصار در سال 1375 در تهران به شماره ثبت 122296 تاسیس گردید و در طی سالیان متمادی همواره با رعایت تمام اصول فنی و كیفی، ساخت پروژه‌های خود را درسراسر كشور با موفقیت كامل به اتمام رسانده است.
 این شركت با در اختیار داشتن نیروی انسانی مجرب، متخصص و متعهد در طول سال‌های پر فراز و نشیب كشور با پای همت و اراده در راه سخت آبادانی و پیشرفت کشور قدم نهاده و در طول بیش از بیست سال کوله باری از تجربه و شایستگی را به ارمغان آورده است. همچنین نظر به كسب سوابق چشمگیر و ارزنده در پروژه‌هایی كه به اتمام رسانده است، همیشه به عنوان یكی از شركت‌های پیشرو و در زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی در كشور مطرح بوده است.
 شهرت شركت راه و ساختمان به دلیل توانایی در اجرای پروژه‌های زیر ساختی اعم از ابنیه، تاسیسات و تجهیزات ، راه و ترابری ، مربوطه مي‌باشد. مدیریت توانمند و شهرت شركت حاصل سال‌ها تجربه در بكارگیری حداكثر توانائی‌های فنی و مهندسی كشور می‌باشد كه پشتوانه این تجربه، تحقیقات و پژوهش‌های وسیعی است كه شركت عمران حصار برای حل مسائل آینده و مشكلات امروز جهت اعتلای صنعت ساختمان به انجام رسانده است كه این تلاش‌ها مدیون كار گروهی، علاقه و پشتكار كاركنان با تجربه و متخصص و مهندسین این شركت می‌باشد